Весільні сукні для повних наречених

Весільні сукні для повненьких наречених

Весільні сукні великих розмірів користуються популярністю у повненьких дівчат. Володіти пишною фігурою – це природньо і нормально. Тому ми пропонуємо індивідуальне пошиття весільних суконь плюс-сайз для повненьких дівчат, які бажають виділити привабливі овали пишной фігури на весіллі.

Весільні плаття для повненьких неречених виготовляють із фатину, який не сковує рухів молодої, легко окреслює природний силует тіла. Якщо наречена має класичну фігуру “пісочних годинник” і бажає сховати пишні об’єми стегон та бюсту, ми відшиємо сукню з королівського атласу по індивідуальним міркам для 54-56 розміру.

Величності та грації пишним формам додасть шлейф, який матиме подрібну довжину та міцність фіксації на сукні. Стилісти Sirak порадять Вам, який краще обрати силует сукні, щоб показати переваги пишної фігури 56 розміру.

Стилісти Sirak допоможуть у виборі сукні дівчині, яка має пишну фігуру. При замовленні, ми здійснюємо пошиття суконь 56 розміру. Це можуть бути короткі або довгі фасони з рукавом закритого чи відкритого типу.
На ціну сукні можуть суттєво впливати використані матеріали. Наприклад, дорогі тканини, які можуть бути прикрашені бісером, каменями чи мереживом. Оглянь наші сукні в салоні, замовляй індивідуальну оздобу та крій своєї сукні.

Замовити сукню великого розміру