Весільні сукні оптом

весыльні сукні оптом від виробника

Весільні сукні оптом від SIRAK

Бренд суконь Sirak здійснює продаж весільних суконь оптом в Україні. Ми пропонуємо власникам весільних салонів включити в асортимент дизайнерські весільні сукні українського виробника та отримати максимум з наступаючого весільного сезону.

Перша оптова партія весільних суконь може складати – 3 шт. Партнер бренду отримує моделі актуальних колекцій та можливість суттєвої націнки. Пропозиція передбачає відсутність перекупників і націлена на пошук постійних дистриб’юторів нашого бренду в містах України.

Пропонуємо вигідно вкласти гроші в товар, що підкріплений якістю та репутацією бренду Sirak.

Оптова партія

Мінімальна кількість оптової партії - 3 шт.

Вигоди партнерам

Індивідуальна система знижок для постійних партнерів

Трендові колекції

Регулярно оновлюємо асортимент трендовими сукнями сезону

Брендові сукні

Створюємо партії суконь на замовлення з доставкою по Україні

Тканини та підхід до пошиття суконь

Сукня має створювати чарівний весільний образ для нареченої та відмінно сидіти по фігурі. Для пошиття такого наряду потрібно ретельно відібрати тканину, обдумати деталі майбутнього силуету, використати ручну роботу. Наречена має відчувати себе розкішно в будь якій ситуації.

Кравчині Сірак використовують численні секрети набуті за роки пошиття суконь по індивідуальному замовленню і знаємо, як догодити вибагливим модницям. Ось чому наші сукні приковуть погляди та гарантують компліменти їх власницям.

Сукні виходять унікальними, стильними та розкішними. Тому варто купити весільні сукні оптом від виробника, якого купують в різних містах України. Ми можемо забезпечити всесторонню підтримку в продажу нашої продукції.

Колекції 2023 року

Станьте представником бренду Sirak

Пропонуємо приватним підприємцям та салонам вигідну пропозицію по закупівлі суконь оптом від 3х одиниць. Початкова вартість сукні у роздріб від 150$

Ви можете замовити оптом сукні весільні від українського виробника Sirak. Для цього відправте замовлення, ми зв’яжемося і домовимося про презентацію колекцій.

Поповніть колекції свого салону вишуканими дизайнерськими сукнями, які доступні для серійного замовлення. До вашої уваги каталог весільних суконь, моделі якого, мають актуальні ціни на 2023 рік та користуються попитом у інших замовників.

Замовити сукні оптом в Україні

Залиште онлайн-заявку або телефонуйте за номером 096 233 10 13