Весільні сукні Івано-франківськ

[:uk]весільні плаття Івано-Франківськ[:]

Весільні сукні у Івано-франківську

Шукаєш найгарнішу весільну сукню у Івано-франківську?

Щодалі зробити це буде складніше. Адже кожна наречена у місті шукає стильну сукню, щоб купити недорого. Модниці відвідують безліч салонів у пошуках омріяного вбрання, але ставлячи високі вимоги, так і не знаходять.

Раді повідомити, що здійснюємо продаж весільних суконь у Івано-франківську. Ви можете обрати омріяну модель на сайті та замовити примірку чи відправлення. Перед тим як зануритися в асортимент, варто дізнатися, як ми виготовляємо сукні для Івано Франківчанок.

Пошиття стильних весільних суконь

Замовити брендову весільну сукню у Івано франківську можна на пряму від виробника. В такому разі майбутня наречена отримає її по доступній ціні — без націнок посередників.

Салон Сірак шиє легкі та стильні сукні згідно вимог сотень наречених.Тому обираємо лише якісні тканини: фатін, атлас, мереживо. Процес пошиття включає ручну роботу досвідчених кравчинь. Обшиваємо декоративними елементами, мереживом, коштовним камінням.

Окрім стандартних розмірів, маємо моделі:

У вартість може входити підгин довжини плаття під твій зріст, це дозволить почувати себе впевнено у день весілля.

пишне весільне плаття купити в Івано-Франківську
Якщо весілля вже скоро — запишись на примірку або замов пошиття. Телефонуй, щоб ми відклали потрібну модель сукні для тебе. Дізнайся її вартість та можливість отримання знижки. Також обери сукні подружки нареченої з каталогу Sirak. Телефонуй для замовлення знижки 096 233 10 13

Ціни на Весільні плаття у Івано-франківську

Модель сукніЦіна
Весільна сукня Меланта №20-032.000 грн.
Весільне плаття Еірін №20-074.100 грн.
Весільна сукня Аврелія №20-184.000 грн.
Плаття весільне Кармелла № 20-135.800 грн.