Плаття на випускний

Випускні сукні Sirak

плаття на випускний синє
коротке плаття на випускний
червоне коротке плаття на випускний
чорне плаття на випускний
бордове плаття на випускний
зелена випускна сукня
чорна пряма сукня
чорне плаття на випускний
пудрове пишне плаття на випускний
випускні сукні Львів, плаття на випускний купити, пишні плаття на випускний
коротке плаття на випускний
плаття для випускного sirak
купити вечірню сукню недорого
[:uk]зелене плаття на випускний, фатінові плаття на випускний, пишні сукні на випускний, випускні плаття , купити випускне плаття Львів, дизайнерські плаття[:]
[:uk]випускні плаття Львів, купити плаття на випускний у Львові, випускні сукні Львів, пишні випускні плаття[:]
кремове випускне плаття
короткі плаття на випускний
бордове плаття на випускний, блискучі плаття на випускний, випускні плаття Львів
випускне плаття синього кольору
[:uk]червоне плаття на випускний, пишне плаття на випускний, купити плаття на випускний[:]
пишна вечірня сукня
плаття на випускний зеленого кольору

Випускні плаття 2023

Ти мрієш про найкрасивішу дизайнерську сукню на випускний у Львові? Бажаєш неповторності свого образу? В SIRAK кожна випускна сукня є унікальною, ручної роботи з найкращих тканин та пошита за найостаннішими технологіями. Ми ведемо реєстр проданих суконь, тому гарантовано, що ні в твоєму класі, ні в твоїй школі ніхто не буде мати такої сукні як ти. У колекції випускних суконь 2023 переважають пишні плаття на випускний. Ми пропонуємо пишні випускні сукні з фатіну, королівського атласу та мережива, а також більш прості моделі без мережив, але з оздобленням з каменів Swarovski та бісером.

запис на примірку сукні

Як обрати сукню на випускний вечір?

Передусім сукня має подобатись випускниці. Крім цього найважливішого критерію рекомендуєм звернути увагу на такі фактори:
  •   якщо Ви обрали пишне плаття на випускний, сукня все одно має бути легкою. Ми використовуєм найсучасніші технології пошиття суконь із прозорими корсетами. Це дозволяє сукню зробити легкою.
  • сукня має бути зручною. Не тиснути і не натирати. Ми використовуєм кісточки і чашки найвищої якості, тому вони не роблять дискомфорту.
  • сукня не має бути задовгою. Можна впасти у найневідповідніший момент. Кожну сукню яку у нас купують ми підгинаємо. Навіть якщо Ви сукню орендуєте на випускний ми підгинаємо довжину.
  • якщо сукня з мереживом, то мереживо має бути пришите, а не приклеєне. Якщо мереживо приклеєне то після прасування воно може просто відпасти.
  • сукня має бути пошита з якісних тканин і не просвідчуватись на сонці. Якщо тканина блискуча, то блискітки не мають осипатись.

Телефонуйте та отримайте персональну знижку – 10% 096 233 10 13

Придбати плаття на випускний 2023 року можна в салоні суконь Сірак, вул. Кульпарківська 226К. У нас оновлена колекція пишних та коротких суконь для випускного вечора. Чекаємо вас на примірку!

Вартість продажу сукні на випускний у нашому салоні стартує від 1 600 грн. ➟ 8 000 грн.

Вартість прокату випускної сукні становила від 700 ➟ 1.700 грн. Але з 2023 року послуга прокату суконь відсутня. Салон Sirak може зробити суттєву знижку на минулорічні колекції, тому телефонуйте, запитуйте.

Якщо бажаєте купити сукню на випускний у Львові, то ми робимо підгин сукні під Ваш зріст та вшиваємо її по розміру талії чи зросту.

Записатися на примірку