Плаття на випускний

короткі плаття на випускний , коктейльні сукні на випускний , короткі випускні плаття
[:uk]пудрові випускні плаття, пишні плаття на випускний, випускні плаття 2021, салон вечірніх суконь Львів,[:]
випускні сукні Львів, плаття на випускний купити, пишні плаття на випускний
купити вечірню сукню недорого
[:uk]зелене плаття на випускний, фатінові плаття на випускний, пишні сукні на випускний, випускні плаття , купити випускне плаття Львів, дизайнерські плаття[:]
[:uk]випускні плаття Львів, купити плаття на випускний у Львові, випускні сукні Львів, пишні випускні плаття[:]
[:uk]бордове плаття на випускний, блискучі плаття на випускний, випускні плаття Львів[:]
[:uk]червоне плаття на випускний, пишне плаття на випускний, купити плаття на випускний[:]
пишна вечірня сукня

Плаття на випускний

Ти мрієш про найкрасивішу дизайнерську сукню на випускний у Львові? Бажаєш неповторності свого образу? В SIRAK кожна випускна сукня є унікальною, ручної роботи з найкращих тканин та пошита за найостаннішими технологіями. Ми ведемо реєстр проданих суконь, тому гарантовано, що ні в твоєму класі, ні в твоїй школі ніхто не буде мати такої сукні як ти. У колекції випускних суконь 2021 від SIRAK переважають пишні плаття на випускний. Є пишні випускні сукні з фатіну, з королівського атласу, мереживні сукні. Є також прості сукні без мережив, сукні оздоблені камінням Swarovski та бісером.
Дзвони – 093 024 34 28
Слідкуйте за нами в соціальних мережах:

Як обрати сукню на випускний вечір?

запис на примірку сукні

Передусім сукня має подобатись випускниці. Крім цього найважливішого критерію рекомендуєм звернути увагу на такі фактори:

 •   якщо Ви обрали пишне плаття на випускний, сукня все одно має бути легкою. Ми використовуєм найсучасніші технології пошиття суконь із прозорими корсетами. Це дозволяє сукню зробити легкою.
 • сукня має бути зручною. Не тиснути і не натирати. Ми використовуєм кісточки і чашки найвищої якості, тому вони не роблять дискомфорту.
 • сукня не має бути задовгою. Можна впасти у найневідповідніший момент. Кожну сукню яку у нас купують ми підгинаємо. Навіть якщо Ви сукню орендуєте на випускний ми підгинаємо довжину.
 • якщо сукня з мереживом, то мереживо має бути пришите, а не приклеєне. Якщо мереживо приклеєне то після прасування воно може просто відпасти.
 • сукня має бути пошита з якісних тканин і не просвідчуватись на сонці. Якщо тканина блискуча, то блискітки не мають осипатись.
Запишись на примірку сьогодні та отримай знижку -10 %

  Придбати плаття на випускний 2021 року можна в салоні суконь Сірак, вул. Котлярській 2 або ➟ орендувати на один вечір недорого.

  Вартість продажу сукні на випускний у нашому салоні стартує від 1.500 грн. ➟ 8 000 грн.
  Вартість прокату випускної сукні від 700 ➟ 1.700 грн.
  Якщо замовити прокат сукні на випускний у Львові, то ми робимо підгин сукні під Ваш зріст та вшиваємо її по фігурі.