Прокат суконь

прокат суконь у львові

Оренда суконь для дружок

Тобі не доведеться носити одне й те ж плаття знову та знову, і не потрібно зберігати безліч суконь у шафі. Ти заслуговуєш на стильний вигляд, тому одягай найбільш цікаві та свіжі моделі суконь. Будь неперевершеною!

Ціна оренди сукні для дружки в салоні SIRAK є невисокою, тому Ти суттєво заощадиш кошти.

Видача суконь відбувається за день до урочистої події. Повернення суконь на наступний день після урочистості. Кожен додатковий день оренди оплачується, сума доплати за добу – 200 грн. Тому, щоб уникнути додаткових витрат будь-ласка не протерміновуйте повернення сукні. Сукню може повернути мама, бабуся, сестра але вчасно. Ми дуже вдячні Вам за розуміння.

Ви отримали сукню в попрасованому стані. Якщо сукня пом’ялась внаслідок транспортування її можна попрасувати. Увага: сукні з сіток не підлягають прасуванню. Атлас, шифон і шовк можна підпрасувати. Перед початком прасування переконайтесь що в прасі є вода і що на регуляторі температури не вказана максимальна температура. Сукню слід прасувати з вивороту через натуральну тканину.

Зверни увагу, що послуга оренди суконь не надається!!

Скористайся каталогом та обери найкращу для себе сукню у весільному салоні Sirak, що знаходиться за адресою вул. Кульпарківська, 226к (ЖК Місто Трав). Якщо ти наша клієнтка – розраховуй на суттєву знижку.

Вечірні сукні
Сукні для дружки
плаття sirak
Сукні Міді
пудрова сукня на прокат

Прокат суконь

Асортимент салону налічує більш ніж 400 суконь. Не всі плаття представлені на сайті, тому запрошуємо до салону. Серед послуг салону Sirakпродаж суконь для дружок; продаж вечірніх суконь; сукні на випускний; продаж суконь на розписку.

Ти завжди можеш виглядати неперевершено на кожному весіллі, обираючи нову сукню для дружки. Зазвичай, наречені обирають кольорову гаму для суконь дружок, тому одне плаття може підійти не для всіх весіль.

Умови прокату суконь

Якщо в сукні є чашечки, то сукня вдягається без бюстгальтера. Сукню слід повертати в повній комплектації (чохол, вішак, пояски), якщо щось втрачено, то компенсується вартість (чохол -70 грн., вішак – 50 грн., поясок – 50 грн.) У випадку, якщо клієнт передумав брати зарезервовані сукні завдаток не повертається.

Щодо пошкоджень… У випадку якщо сукня розірвана клієнт компенсує вартість тканини, яка йде на заміну + робота швеї. Якщо сукня заплямована то клієнт оплачує вартість хімчистки в розмірі 280 грн.