Вечірні сукні оптом Україна

Плаття оптом від виробника Sirak в Україні

Вечірні сукні оптом

Пропонуємо оптовий продаж сучасних вечірніх суконь зі зручною доставкою по Україні. У SIRAK є власне виробництво, тому ми пропонуємо оптові поставки вечірніх суконь, які стануть вагомим доповненням вашого салону. Цінуємо нашу співпрацю та надаємо партнерам під реалізацію трендові моделі суконь з практичних тканин та широку розмірну сітку.
Купуючи недорогі вечірні сукні оптом можете розраховувати на вчасні поставки замовлення та підтримку у реалізації. Надаємо всю інформацію, яка допоможе Вам продавати сукні Сірак максимально дорого.
вечірні сукні оптом в україні

Переваги оптової закупівлі

Від 200 моделей

Представник бренду отримує каталог, що містить до 200 моделей суконь різних кольорів та фасонів.

Оптом від 5 шт.

Мінімальна оптова партія починається від 5-ти одиниць. Це дозволить без значних затрат почати продажі.

Зручна оплата

Розглядаємо різні умови оплати і можемо зробити вагому знижку на першу оптову партію суконь.

Брендові сукні

Сукні краще продавати, коли це брендові сукні, тому ми тримаємо високі стандарти якості наших суконь.

асортимент вечірніх суконь 2021

Вибір від 200 моделей

Ми розробили детальний каталог для зручної оптової закупівлі. В асортименті близько 200 оригінальних суконь індивідуального пошиву. Замовляючи вечірні сукні оптом можна розраховувати на високу якість кожної моделі, що мають фактурні тканини, ретельний крій та надійні проте непомітні шви. Саме на такі деталі звертають увагу наши клієнтки, для них ми обираємо глибокі кольори тканин, оздоблюємо наряди фурнітурою.
Сукні оптом відповідають фотографіям, що вказані у каталозі виробника. Готуючись до оптової закупівлі суконь на 2021 рік, детальніше розгляньте нашу пропозицію. Здійснюємо продаж по Україні.
опт від 5 штук

Опт від 5 суконь

Пропонуємо приватним підприємцям та салонам вигідну пропозицію по закупівлі суконь — опт від 5 одиниць.
Маржа вартості опт/роздріб до 40%

Щороку ми поповнюємо колекцію суконь эксклюзивными моделями, тепер купити їх можна дрібним оптом від 5 штук. Основна частина суконь створені в сучасному стилі, таким чином вони мають попит та високий коефіцієнт продажів серед модниць. Замовлення можна почати з кількох одиниць.

Доповніть асортименту вашого салону колекцією суконь за вигідною оптовою ціною.

Умови співпраці

Нашим партнерам в містах України пропонуємо вечірні сукні оптом, співпрацю по реалізації та доставку. Мінімальний заказ для оптової ціни — 20 000 грн. Телефонуйте і зможете дізнатися більше про оплату та завіз замовленої партії суконь.

Надаємо інформацію для навчання консультантів вашого салону. Розібравшись в перевагах суконь Сірак, менеджери успішно продаватимуть.

Станьте представником бренду Sirak

Щоразу отримуйте гуртові ціни на стильні колекції суконь, які ми створюємо керуючись модними тенденціями. Плаття вечірні оптом від виробника — ідеальне рішення, якщо потрібно оновити асортимент суконь та підвищити популярність салону у вашому місті.
Завітайте до нас у салон та переконайтеся у якості суконь на опт. Вже кілька оптових покупців встигли замовити жіночі плаття оптом нового сезону, тож не втрачайте перевагу цього року. Ви можете купити вечірню сукню в Україні оптом чи зробити замовлення в роздріб. У будь-якому разі ми знизимо вартість для першої закупівлі.
як стати представником бренду сірак