Про нас

Правила прокату

Видача суконь відбувається за день до урочистої події.

Повернення суконь на наступний день після урочистості. Кожен додатковий день оренди оплачується, сума доплати за добу – 200 грн. Тому, щоб уникнути додаткових витрат будь-ласка не протерміновуйте повернення сукні. Сукню може повернути мама, бабуся, сестра але вчасно. Ми дуже вдячні Вам за розуміння.

Ви отримали сукню в попрасованому стані. Якщо сукня пом’ялась внаслідок транспортування її можна попрасувати. Увага: сукні з сіток не підлягають прасуванню. Атлас, шифон і шовк можна підпрасувати. Перед початком прасування переконайтесь що в прасі є вода і що на регуляторі температури не вказана максимальна температура. Сукню слід прасувати з вивороту через натуральну тканину.
Якщо в сукні є чашечки, то сукня вдягається без бюстгальтера.

Сукню слід повертати в повній комплектації (чохол, вішак, пояски), якщо щось втрачено, то компенсується вартість (чохол -70 грн., вішак – 50 грн., поясок – 50 грн.)

У випадку, якщо клієнт передумав брати зарезервовані сукні завдаток не повертається.

Щодо пошкоджень.

У випадку якщо сукня розірвана клієнт компенсує вартість тканини, яка йде на заміну + робота швеї.

Якщо сукня заплямована то клієнт оплачує вартість хімчистки в розмірі 180 грн.

Оптові закупівлі

У нас можна придбати сукні оптом. ціни оптових закупівель відрізняються від вказаних на сайті. Всі деталі можна дізнатись за тел. +380962331013, вайбер , ватсаб.